Режим работы:
 
 
+38 098 - 703 - 69 - 65
+38 093 - 108 - 44 - 95
Заказать звонок
(0) (0)
Каталог

Новый Акку-чек Актив 5 поколения!

Шановні партнери та користувачі продукції Акку-Чек!

Компанія ТОВ «Оранж Медикал», як уповноважений представник Roche Diabetes Care GmbH в Україні, виробника продукції торгової марки Акку-Чек®, висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що з 28 березня 2017 року в Україну офіційно поставляється оновлена, п’ята версія глюкометра Акку-Чек® Актив.

До більшості функцій, які підтримуються добре відомою системою для контролю рівня глюкози у крові Акку- Чек® Актив, було додано технологію «БЕЗ КОДУВАННЯ». Дана технологія робить визначення рівня глюкози у крові ще простішим, в той же час гарантує точність отриманих результатів.

В оновленій версії глюкометра Акку-Чек® Актив відсутній слот для введення кодових пластинок. Це означає, що користувачам нового глюкометра Акку-Чек® Актив взагалі не потрібно проводити кодування. Вони можуть ігнорувати та не використовувати усі інші кодові пластинки, які знайдуть в упаковці з тест- смужками.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що нові глюкометри Акку-Чек® Актив з технологією «БЕЗ КОДУВАННЯ» мають новий каталожний номер 07135076227 та містять на упаковці спеціальний стікер- голограму «ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТ».

Тест-смужки Акку-Чек® Актив, які наразі є в наявності у користувачів та в місцях продажу повністю сумісні з глюкометрами Акку-Чек® Актив п’ятої версії.

Всі попередні моделі глюкометрів Акку-Чек® Актив, які офіційно ввезені на територію України, можуть бути переведені на використання технології «БЕЗ КОДУВАННЯ». Починаючи з 28 березня 2017 року усі поставки тест-смужок для визначення рівня глюкози у крові Акку-Чек® Актив будуть містити кодову пластинку чорного кольору (чіп активації) з номером «333» замість звичайного зеленого. Дана кодова пластинка (чіп активації) являє собою відповідне оновлення «БЕЗ КОДУВАННЯ» для всіх попередніх версій глюкометрів Акку-Чек® Актив.

Користувачеві достатньо вставити кодову пластинку чорного кольору (чіп активації) з номером «333» у свій глюкометр і більше ніколи не замінювати його на інші. Дана кодова пластинка (чіп активації) залишається всередині глюкометра постійно, і будь-які інші кодові пластинки, які Ваші клієнти знайдуть у новому тубусі з тест-смужками, можна ігнорувати та викидати.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що тест-смужки, які містять кодову пластинку чорного кольору (чіп активації), мають новий каталожний номер 07124112227 та містять на упаковці спеціальний стікер-голограму «ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТ».

Все статьи

Последние статьи